{{ productAwardLocalized.Quote }}

Thrive E+ EX Pro

3.599 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Met de Thrive E+ EX krijg je een all-access-pas voor alle soorten wegen, ongeacht je conditieniveau.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Functioneel:

De perfecte stads-e-bike die specifiek ontworpen is als forenzenfiets of boodschappenkarretje met voor- en achterverlichting, een fietsstandaard, een drager, spatborden en direct afleesbare navigatie op het scherm van de RideControl EVO.

Krachtige motor:

Smart Assist Technology, de betrouwbare EnergyPak Smart 500 accu en maximaal 360% ondersteuning van de SyncDrive Pro motor bieden samen een krachtig en naadloos rijgevoel zodat jij optimaal kunt genieten van je dagelijkse ritten of op zoek kunt gaan naar avontuur.

Comfort:

Ontworpen met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie, inclusief een damesspecifieke framegeometrie en E-bikevriendelijke zadels en handvatten voor een comfortabel rijgevoel met een aantrekkelijk uiterlijk.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 41 KM 25 miles
  • Goed: 82 KM 50 miles
  • Ideaal: 145 KM 90 miles

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Thrive E+ EX is een E-bike met een vlak stuur die speciaal gebouwd is voor vrouwen die graag hun woon-werkverkeer op de fiets willen doen. Dankzij het ingebouwde dragersysteem kun je alle belangrijke dingen eenvoudig meenemen. Geniet van het tempo van de SyncDrive Pro motor die je een natuurlijke en toch krachtige e-bike-ervaring geeft. De motor is voorzien van de Smart Assist Technology die automatisch het ondersteuningsniveau aanpast aan je trapkracht. Bij deze Smart Assist Technology worden zes parameters over je rijgedrag gemeten en het systeem voegt daar op het juiste moment de perfecte hoeveelheid ondersteuning aan toe voor een vloeiend rijgedrag. De EnergyPak Smart 500 accu is zo compact dat je fietsvrienden twee keer moeten kijken om te zien dat je op een E-bike rijdt. Dit model is uitgerust met verlichting voor en achter, een fietsstandaard en een achterdrager voor een compleet en functioneel stadspakket.

Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Display
    Giant RideControl EVO
  • Accu
    Giant EnergyPak 500, 36V Integrated Lithium-Ion
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Echeveria/Black
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    ALUXX SL-Grade Aluminium, 12x100 thru-axle
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-shape, Aluminium
  • Zadel
    Liv Sport Pro
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Tiagra, 10-Speed
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX400
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano Tiagra, 11-36, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 42T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX-2, Tubeless Ready
  • Naven
    Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
  • Spaken
    Sapim E-Lite [r] Race [f]
  • Banden
    Kenda Kwick Seven.5 27.5x2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50 frontAxa Blueline rear
  • Drager
    Giant Rack-It MIK
  • Gewicht
    19,4 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Thrive E+ EX Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)39015,443016,947518,751020,1
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602256522,257022,458022,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11104,31204,71405,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,5°71,5°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)77,8377,8371,22,871,22,8
HWielbasis (mm) (inch)107042,1107542,3107142,2108242,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)55221,755721,957022,458923,2
LReach (mm) (inch)40215,840515,94071641116,2
MStand Over Height (mm) (inch)68927,171728,275229,678230,8
NStuur breedte (mm) (inch)64025,264025,264025,264025,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Pro
RideControl ERGO

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.